Úvodní stránka » Služby

Služby

Stravování

Nabízíme pouze snídaně, každý den je připravován snídaňový bufet.
Na oběd či večeři je možné si dojít asi 300 metrů do centra, do jedné z mnoha restaurací.
Hosté mají k dispozici mikrovlnnou troubu, ledničku, varnou konvici a kávovar.

Další služby

Stylová společenská místnost s přilehlou verandou nabízí nádherný pohled do údolí Úpy. Stolní společenské hry (karty, kostky, člověče nezlob se) můžeme zapůjčit. Ve společenské místnosti je bezplatné připojení WiFi.

Za krásného počasí můžete posedět na slunné terase, kde můžete použít zahradní gril nebo si jen tak sednout do zastřešeného altánu.
Vlastní parkoviště je přímo pod domem, je udržované i v zimních měsících.
V domě je přísný zákaz kouření, kuřáci mohou využít vstupní verandu.

Služby v okolí

Pec pod Sněžkou a okolí nabízí další sportovní vyžití, kromě turistiky a bohaté sítě cyklostezek např. bowling (300 m), squash a ricochet(400 m), letní bobovou dráhu, monkey park, hotelový bazén (400 m) či posilovnu (300 m), golfové hříště v Mladých Bukách (15 km), letní koupaliště a krytý bazén v Trutnově (20 km), aquapark ve Špindlerově Mlýně nebo na polské straně v nedaleké Karpaczi v nově postaveném hotelovém komplexu.

Výlet na Sněžku

Pec Pec pod Sněžkou je ideálním výchozím místem výletu na nejvyšší horu České republiky, Sněžku (1602m). Nezapomenutelný dojem ve vás zanechá pěší výstup Obřím dolem s neopakovatelnými výhledy. Na Sněžku se však dostanete i pohodlně lanovou dráhou, rekonstrukce bude dokončena na jaře v roce 2014. Na vrcholu naleznete nejvýše položenou Českou poštovnu, odkud lze odeslat svým blízkým pohlednici s unikátním razítkem.

Relaxpark

Pro rodiny s dětmi, ale i pro všechny, kteří mají rádi trochu adrenalinu, je celoročně v provozu Relaxpark s horskou bobovou dráhou, skluzavkami, trampolínami, dětským hřištěm, lanovým parkem a jízdou na kladce.

Cyklotrasy

Pro milovníky kol jsou připraveny kvalitní cyklotrasy v horském terénu. Kola vám pohodlně vyveze lanovka Hnědý vrch a lanovka Portášky ve Velké Úpě. Rozhledna se třemi vyhlídkovými plošinami v blízkosti horní stanice sedačkové lanové dráhy Hnědý vrch je ideálním místem pro nádherné panoramatické výhledy.

Historický důl Kovárna

Pokud chcete zažít netradiční zážitek, můžete v letních měsících navštívit podzemí Sněžky - historický důl Kovárna v Obřím dole.